DusanOrlik

Jak obnovit smazane fotky v mobilu? (bez rootu)

Zdravim,jakou aplikaci to pujde?Omylem jsem smazal asi 130 fotek spolu s videii..(slozka v galerii).Nasel jsem jediny program ale ten nabizi obnovu jedne fotky pres 100kc tak to ne..nevi nekdo o neplacenem programu kde nemusi byt root?? Diky za pomoc

Odpovědi
Kryšpín

V kapitalismu to není zadarmo

Roman71

Nevěšel bych hlavu..

Existuje sposta FREE nástrojů na obnovení smazaných souborů odkudkoliv. Ony tam ty soubory v podstatě jsou stále (pokud karta nebyla formátována), jsou smazané pouze hlavičky souborů.

Chce to trošku Googlit a do vyhledávače zapsat cosi jako ve zdroji dole.. Doporučuji kliknout :)

Zdroj: https://search­.yahoo.com/yh­s/search?hspar­t=ddc&hsimp=yhs-linuxmint&type=__al­t__ddc_linuxmin­t_com&p=recover+de­leted+files+from+sd+­card