Half

Jak obnovit rychlost počítače

Nedávno jsem tuto otázku viděl, teď by se mi celkem hodily odpovědi co u ní byly. Psalo se tam myslím o programu cleaner nebo tak nějak. Kdyby jste tuto otázku viděli, prosím pošlete mi sem ty odpovědi. Ale zkrátka, počítač fungoval, pez broblémů na plné detaili tam šla hra Avatar, ale teď se seká a mám s tím problémy, celkem si potrpím na hodně dobrou grafiku, tak prosím nějaké jiné řešení než snížit detaili ve hře :D, spíš tu možnost s tím programem ,,cleaner,,. Děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Hele různé čističe ti sice určitý zrychlení počítače nabídnou, řada z nich je však agresivní a nadělají víc škody jak užitku.
Podívej, lepší bude se podívat na celkový stav počítače a na základě toho pak napsat co a jak udělat, aby se ten počítač opravdu nějak zrychlil a ne tady prostě čarovat s desítkama programů.
Použijeme na to program RSIT – ten si stáhneš odsud: http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe

Po stažení program spusť – objeví se okno, kde necháš nastaveno 1month a klikneš na tlačítko Continue. Nyní program postupně spustí Hijackthis a další nástroje a po dokončení vytvoří ve složce C:\rsit dva soubory – info.txt a log.txt.
Oba prosím nahraj na nějaké internetové úložiště (třeba leteckaposta.cz) a odkaz(y) mi pošli vnitřní poštou nebo to eventuelně hoď sem jako doplnění otázky.
No a podíváme se na to. 🙂

Taky si ještě vyčisti chlazení počítače. To ti taky může počítač trochu zrychlit.

Další odpovědi
Braník

Cleanerem vyčístíš zbytky v pc ,jen při instalaci odmítni toolbary a domovskou stránku google chrome

badisko

zde ke stazeni …http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/ pak si odviruj pocitac antivirem ktery pouzivas a pro jistotu to projet jeste timto…http://ww­w.eset.cz/cz/do­macnosti/produk­ty/online-scanner/ pomyze take defragmentace disku..http://www­.stahuj.centrum­.cz/utility_a_os­tatni/systemo­ve_nastroje/spra­va_disku/defrag­gler/ pak si vycisti plochu od slozek ktere tam mas a dej si je do slozky moje dokumenty..vycisti si HDD od filmu a ruznych nepotrebnych veci odinstaluj nepotrebne programy ktere nepouzivas …a jeste jednou to projet Ccleanerem…

nonnel

Já osobně bych ti doporučil free program „Advanced SystemCare Ultimate“. Je v češtině a velmi snadno se v něm zorientuješ. Mimo jiné provádí defragmentaci disků, registru, vyhazuje malware, vyhledává chyby na HDD a spoustu jiných věcí. Když si nastavíš na horní liště Režim pro experty, odhalíš další tajemství tohoto programu. Můžeš si nastavit automatickou kontrolu a hloubkovou kontrolu. Velmi dobrý program je také TuneUp Utilities 2013, jenomže ten je placený.