oves

jak obnovit paměť telefonu?

Ahoj, mám poměrně starší telefon Nokia 5130XM, dávala jsem si ho do opravny na výměnu displeje, když se mi ale dostal zpátky do ruky a já vložila paměťovou kartu a SIMku, nenašla jsem v mobilu stará data. Jak SMSky, tak obrázky, nahrávky.. Ke všemu se mobil dost seká. Dá se s tím něco dělat? Popř. dají se aspoň data (SMSky) nějak vrátit? díky moc za odpověď

Odpovědi
chudst

V opravnách mají velice ošklivý zvyk: upgradovat či reinstalovat OS a tím uživatel přijde o všechna data. (Zpravidla to najdete i ve smlouvě, že „Uživatel si je vědom toho, že může přijít o data“.) Pokud je nemáte zálohované v počítači, obnovit se nedají.