Avatar uživatele
MadAnnie

Jak obnovit operační systém?

Úplně jsem zrušila harddisk. Nejde, nepůjde a ani data se z něho dle jednoho „ajťáka“ nepůjdou získat zpět. Když si koupím nový harddisk, předpokládám, že bude bez operačního systému… Jakým způsobem získám Visty na tento harddisk do notebooku? Přece jsem za něj při nákupu notebooku platila. Znamená to, že když přijdu do prodejny, kde jsem PC kupovala, že mi tam ten systém nahrají znova? Mimochodem nebylo to žádné elektro, ale prodejna s PC a příslušenstvím (cca 3 – 4 roky zpět).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Taky jsem koupila netbook s nainstalovaným OS a na spodní straně má samolepku, kde je vytištěný product key. To je vlastně doklad, že máš software legální. Instalační disk není potřeba, ale doporučovala bych, obrátit se na servis, který je smluvní pro tu prodejnu, kde jsi to koupila. OS ti samozřejmě nahrají znovu bezúplatně. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ven.cik

Když si koupíte novej HD tak tam opravdu OS nebude, nevím jestli když příjdete do obchodu, tak vám ho nainstalují znovu a zadarmo, myslim že spíš budou chtít zaplatit, bejt vámi tak to dám tomu nějakýmu kamarádovi kterej se v tom trochu vyzná, protože nainstalovat OS není nic složitýho a at to tam nainstaluje a myslím že vás to vyjde levnějc a ty Visty bych nedoporučoval, Gatesovi se moc nepovedli, zkuste spíš W7 třeba Home Premium…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rtepp

Když jste platila musíte mít instalační cd s win. vista

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet