Killmen

Jak obnovit instalaci Windows 10 na systému Windows 8?

mám operační systém Windows 8 a chtěl jsem si ho upgradovat na Win 10, ale během instalace se mi počítač vypnul, a když jsem ho zapnul, tak to znovu nenabehlo.

Odpovědi
cochee

No, to máš patálii. Oprava může být jak jednoduchá, tak nemožná. Ale vzhledem k povaze nelze poradit takto formou otázka-odpověď, to aby nejlépe k tomu sedl odborník. Já můžu poradit jen toto: 1.) vytáhni z PC disk, zapoj do jiného PC a zazálohuj si uživatelská data. 2.) Vrať disk zpět do původního PC. 3.) Po provedení ad 1. a 2., anebo není-li bod 1. potřeba, přeinstaluj nebo obnov Windows 8 z původního zdroje. 4.) Upgraduj na Win 10.

Nepopsal jsi ale důvod, proč k vypnutí došlo. Pokud k tomu došlo kvůli nějaké nekompatibilitě a tím chybě při instalaci Win10, tak je docela možné, že se ti to stane znovu, přesně v tentýž okamžik.