alexandra

Jak obnovit hru Pixwords ?

Kamarádka dohrála na tabletu pixwords a chce to hrát znovu,ale už to nejde spustit.Hlásí to,že hru dohrála.Nevíte prosím jak to dát znovu od začátku. Děkuji
Doplňuji:
Logicky je to blbost,hrát to znovu,ale taky to může chtít hrát můj manžel, moje děti a já se svoji sklerozou,to můžu hrát taky znovu.

Odpovědi
Funna

jo, vím…smazat a nainstalovat znovu…a nebo si doinstalovat rozšíření, pokud hrála jen ten základ…(nenapsala jsi u kterého levelu skončila)…nejde to začít hrát znovu z jednoho prostého důvodu…když už to slovo uhodneš, je přece blbost to hrát znovu, protože si už většinu uhodnutého pamatuješ…
Doplňuji:
ad doplnění: jasně, ale programátoři tenhle na drobný detail jaksi nepamatovali…

iceT

Mělo by stačit vymazat data ze zařízení,na kterém hru máte(předpokládám na tabletu).
Jděte do nastavení-aplikace-vybrat aplikaci-vymazat data
Navíc,hra má asi 360 levelů,po dohrání všech se dá nahrát dalších asi 350,hru prostě uploadujete(mě to šlo bez problému,trvalo to asi 5–10 minut)

Verunkako

Chci hrát pix word