aramah

Jak obnovit hru kterou jsem si omylem vymazala?

Zuma Deluxe sice jsem ji našla ale jen v málém,já ji měla přes celej monitor.
Nebo koupit CD ale kde? Něco jsem našla ale nevyznám se.
Kdosi z vás už mi poslal odkaz dřív ale hledám a hledám a nenašla 🙂
Děkuji všem kdo mi poradí
Doplňuji:
Moc děkuji
Přesto prosím o odkaz, kde bych si mohla objednat hru ZUMA DELUXE
Ještě jednou děkuji

Nejlepší odpověď
Alesh

Jestli to není nějak brutálně několikrát přepsané jinými daty, pak by to mohlo jít obnovit, viz:
http://techne­t.idnes.cz/ob­nova-smazanych-souboru-muze-byt-jednoducha-jen-vedet-jak-na-to-p8t-/software.aspx?c=A070912­_205521_softwa­re_dvr
http://techne­t.idnes.cz/zachran­te-smazane-soubory-d01-/software.aspx?c=A070518­_161720_softwa­re_vse

Další odpovědi
wendylQa

No zmáčkni na ploše na koš a tam se to objeví tak na ní klikni a dej obnovit…

Radek123

Bylo by dobré, aby jsi sem napsala o jakou hru se jedná a jakým způsobem jsi jí smazala ;)

anonym

možná zkusit v nastavení hry- Options (settings) změnit na full screen