alexandra

Jak obnovit emailovou schránku?

Měla jsem ještě jednu emailovou schránku,na kterou jsem zapoměla občas kliknout,aby mi ji nezrušili.Dá se to nějak vrátit zpět.Děkuji
Doplňuji:
Přístupové heslo znám,ale když mi ji zrušili,tak bych potřebovala vědět postup a ne jen radu,že to jde.To vím,ale nevím jak na to!

Nejlepší odpověď
Lisbeth

Stalo se mi to také, napsala jsem přímo na kontaktní mail prohlížeče (bylo to na Seznamu) a oni mi ji obnovili. Zkus to…

Další odpovědi
anonym

Pokud znáš přístupová hesla,tak proč ne? A pokud jsi je zapomněla,možnost tu je také.

http://napove­da.seznam.cz/cz/za­pomenute-heslo.html