M.a.j.k.e.e.

Jak obnovit dokument ve Wordu 2010?

Ahoj,
včera jsem psal ve Wordu dokument, ale Word se zasekl a nešlo s ním vůbec hnout, takže soubor se mi bohužel neuložil. Lze nějak tento ztracený dokument získat zpět?
Děkuju.

Odpovědi
Reezo

V tomto případě si myslím, že není reálné navrátit obsah jinak, než to znovu napsat.

anonym

Po otevření se vytváří dočasný soubor přímo v adresáři, kde je originál dokument. Jmenuje se "~$ n8yev souboru.doc(x). Zkus jej přejmenovat, tzn. umaž vlnovku a dolar. Pokud nenajdeš takový soubor, máš teda smůlu.