1eva

Jak oblect syna do divadla s prvni tridou?

Syn jde poprve se skolou do divadla… co mu mam oblect? Ucitelka rikala, ze je to jedno, ovsem co vim, nekteri spoluzaci pujdou aspon v te kosili, nekteri jen v triku…

Nejlepší odpověď
anonym

U takových ´prcků´ je to fakt jedno…
😉
Ale pokud má, pak světlou jednobarevnou košili, tmavé kalhoty, tmavé polobotky (samozřejmě – pokud nemá, je zbytečné to kvůli jednomu představení kupovat).

Další odpovědi
vertigo

Můj odhad – košili nebo triko s límečkem a plátěné kalhoty.

Nazdar Bazar

Vy to řešíte.. Oblečte ho normálně prostě rifle triko atd.

1eva

mowla – kosili ma nekolik – bilou, svetlemodrou, svetlezelenou a cernou… polobotky ma cerne jenom
Nazdar Bazar – ano, resim