Avatar uživatele
anonym

Jak oblbnout tiskárnu Canon PIXMA MG6450?

Došla jedna z barev a já potřebuji vytisknou pouze černou, ale tiskárna mne nepustí a požaduje o výměnu kazety. Jde ji ošulit?

aragnoc, velmi bys mi pomohl, kdybys odpověděl na můj dotaz. To, že máš nějakou jinou tlačiáreň, mne nezajímá!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3195 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Vypni hlídání stavu inkoustu. U tiskáren Canon to bývá tlačítko označené trojúhelníkem v kroužku. Je třeba ho podržet nejméně 5 sec a déle. U každé tiskárny je ten čas jiný.
Jinak měj na paměti, že nikdy nevíš kdy tiskárna míchá černou , nebo nemíchá či používá pigmentovou. Ještě tedy zaškrtni v ovladači, tisk v odstínech šedi.
Pokud se ti tiskárna sama zablokovala , tak v kazetě ještě bývá barva a je po vypnutí hlídání hladiny inkoustu ještě možno nějakou dobu tisknout. Vždy však s rizikem, že inkoust neuhlídáš a zničíš trysky v tiskové hlavě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

jednoducho.
používať monochromatickú tlačiareň. ( http://www.brother-s.cz/tiskarny/la­serove-monochromaticke/ )

inú ani nemám, na farbičky kašlem.
faktúry zaplatia tak či tak. (aspoň na západ od čr a sr)

😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jáára

Jde to. Asi chceš resetovat ty náplně aby se tvářili jako plný.
Podívám se po nástroji. Někde ho mám

před 3195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

bohužel mám na jinou Pixmu.
http://indore­setter.blogspot­.com
Zkus hledat tady. Ale jde to udělat

před 3195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jáára, díky, podívám se a jen tak mimochodem, hlásí to Kód podpory 1600

před 3195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

no já nejsem podpora Canonu. Jednou sem to taky potřeboval resetovat a nástroj mám. Akorát na jinou tiskárnu. Na tom webu bys to měl najít. Zdar

před 3195 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek