Jak oblbnout tiskárnu Canon PIXMA MG6450?

Došla jedna z barev a já potřebuji vytisknou pouze černou, ale tiskárna mne nepustí a požaduje o výměnu kazety. Jde ji ošulit?

aragnoc, velmi bys mi pomohl, kdybys odpověděl na můj dotaz. To, že máš nějakou jinou tlačiáreň, mne nezajímá!

Nejlepší odpověď
mosoj

Vypni hlídání stavu inkoustu. U tiskáren Canon to bývá tlačítko označené trojúhelníkem v kroužku. Je třeba ho podržet nejméně 5 sec a déle. U každé tiskárny je ten čas jiný.
Jinak měj na paměti, že nikdy nevíš kdy tiskárna míchá černou , nebo nemíchá či používá pigmentovou. Ještě tedy zaškrtni v ovladači, tisk v odstínech šedi.
Pokud se ti tiskárna sama zablokovala , tak v kazetě ještě bývá barva a je po vypnutí hlídání hladiny inkoustu ještě možno nějakou dobu tisknout. Vždy však s rizikem, že inkoust neuhlídáš a zničíš trysky v tiskové hlavě.

Další odpovědi
arygnoc

jednoducho.
používať monochromatickú tlačiareň. ( http://www.brother-s.cz/tiskarny/la­serove-monochromaticke/ )

inú ani nemám, na farbičky kašlem.
faktúry zaplatia tak či tak. (aspoň na západ od čr a sr)

😉

jáára

Jde to. Asi chceš resetovat ty náplně aby se tvářili jako plný.
Podívám se po nástroji. Někde ho mám

jáára

bohužel mám na jinou Pixmu.
http://indore­setter.blogspot­.com
Zkus hledat tady. Ale jde to udělat

anonym

Jáára, díky, podívám se a jen tak mimochodem, hlásí to Kód podpory 1600

jáára

no já nejsem podpora Canonu. Jednou sem to taky potřeboval resetovat a nástroj mám. Akorát na jinou tiskárnu. Na tom webu bys to měl najít. Zdar