kulichuck

Jak „oblafnout“ Megavideo

jak se dá nak zrušit limit na Megavideu, aby se mi to vžy do 72 minutach nevipinalo a ja nemusel čekat?

Nejlepší odpověď
takhlene

Sledovali jste Váš oblíbený film na megavideo.com a těsně před koncem se vám vypnul s tím, že si máte koupit placený účet, nebo počkat 54 minut? Pokud se vám nechce hodinu čekat, přečtěte si tento jednoduchý návod jak obejít omezení na megavideo.com!

Zdroj: http://stream­download.okam­zite.eu/jak-obejit-casovy-limit-na-megavideo/