Galax

Jak objekty ze SketchUpu dát na web???

Zajímalo by mě jak dát model ve SketchUpu do formátu jpg, jpeg, gif a podobně… napadlo mě použít třeba print screen a zkopírovat třeba do power pointu jen ten model… a tam pak odstranit pozadí… ale potřebuji aby pozadí ve SketchUpu bylo jednobarevné jinak to nepůjde… má někdo nějaký nápad??? Děkuji
Doplňuji:
Soubor->export->2D grafika mi nijak nepomůže protože to pozadí je tam stejně… potřebuji aby bylo buďto jednobarevné a nebo nejlépe průhledné

Odpovědi
Michal Kole

Soubor > Export > 2D grafika