Deee

Jak objednat US známky ( pro dopis celebritě ) ?

Ahoj, mám takový dotaz, jde o to že chci psát do USA kvůli dopisu pro jednu skupinu, patří k známějším, takže pochybuju že by to vyřizovali s takovou tou mezinárodní odpovědkou. Ale ve známkách se moc nevyznám. Takže, neznáte někdo nějaký web a nebo přímo odkaz na to kde se ty známky dají objednat? Tak abych to potom do dopisu přiložila, a odpověď mi skutečně přišla:D.. děkuju za případné odpovědi :)

Odpovědi
Drap

Osobně bych v tomto neviděl problém, pokud budou chtít odpovědět odpoví i bez známky. Známky USA by bylo možno sehnat pouze u sběratelů, nebo si je nechat od někoho přivézt.

Conchus

Když už chceš koupit platné poštovní známky USA, můžeš snad tady ve filatelistických obchodech, jinak po Internetu si najít IT obchody, objednat, zaplatit kartou. Do cca 14 dnů ti je pošlou. Takhle kupuji známky z celého světa již řadu let. Používej heslo „stamps“.