hapoja

Jak objednat pásek online? V nabídkách jsou uváděny obvody pasu nebo délka pásku?

Nejlepší odpověď
fablen

většinou bývá uvedena délka pásku

Další odpovědi
Drap

Jak ? Vzít si metr, změřit se v pase a podle toho si objednám délku, nebo obvod. Netuším co na tom chceš řešit ?

anonym

Fablen má pravdu, ne většinou, ale vždy je to délka pásku. Pokud se jedná o informaci, na jaký obvod pasu je pásek určen, tak v ojedinělých případech je to uvedeno jako doplňující informace. (Setkala jsem se s tím zatím snad jen dvakrát.)