Petr 07

Jak obdržím bezpečnostní kód na Instagram? Při přihlášení se mi zobrazí: „Zaznamenali jsme neobvyklý pokus o přihlášení“

Jak obdržím bezpečnostní kód na instagram? Při přihlášení se mi zobrazí: „Zaznamenali jsme neobvyklý pokus o přihlášení“ atd . Poté mi má instgram zaslat bezpoečnostní kód na email a žádný kód mi na mail nepřichází. Vyzkoušel jsem mazat cookies, anonymní okno, počkat (3dny), přihlásit se přes jiný počítač, obnovit heslo, a žádný kód mi nepříchází. Zkoušel jsem i přes telefonní číslo ale zobrazuje se mi že telefonní číslo neexistuje. Máte někdo stejnou zkušenost a můžete mi prosím poradit. Moc děkuju! Petr

Odpovědi
zett

Přes SMS mi to vždycky šlo, nezadal jste třeba špatně číslo nebo mail? Když tak zkuste zadat jiné číslo, někoho z vaší rodiny který by vám ten kód co mu přišel na telefon v SMS pak poté přečetl. Nebo zkuste svůj druhý mail jestli nějaký máte. Třeba to půjde přes to. Nic víc mě už nenapadá.