Ucetni

Jak obchodovat na Forexu, např. Bossa FX s minimem financí?

jak obchodovat na forexu napr. Bossa FX s minimem financi

Zdravím,

zajímalo by mne jak obchodovat, do ceho zpocatku investovat na forexu napr Bossa FX, s minimalnim mnozstvim fiananci k obhcodovani. Jak si vytvorit pomoci mlaych transakci a investic zakladni kapital na vetsi obchodovani.

Dekuji.

Nejlepší odpověď
Hlada

Nijak.
Mám blízkého člena rodiny, který uvažoval podobně. Za různé platformy, školení, zaručené strategie, poplatky brokerům a vlastní obchodování dal přes čtvrt miliónu, než pochopil, že je to v podstatě loterie, kterou nelze nahradit normální výdělek.