commando

Jak nosit kšiltovku?

Ahoj lidi, chci se zeptat,jak to vypadá líp, kšiltem dopředu nebo dozadu, nosím flexfitku jak nemá vzadu stahovací pásek a půlkruhový výřez, ale je celistvá a má tam vzadu malé logo. Když teda jdu proti slunci nebo když mám přes čepici kapuci od mikiny, tak jí teda nosím většinou kšiltem dopředu. ale v ostatních případech jí nosím otočenou dozadu- jak je to víc cool?

Nejlepší odpověď
SeptikB

Obrať si mikinu, můžeš tak nosit kapuci na čele a mít kšilt dozadu, a to je teprve cool 😉

Ale zpět k tvé problematice – je to jedno. Existují totiž 3 skupiny:

  • lidé, u kterých si nošením kšiltovky jakýmkoliv způsobem získáš respek
  • lidé, u kterých nošením kšiltovky jakýmkoliv způsobem respekt ztratíš
  • lidé, které nezajímá, co máš NA hlavě, ale V hlavě

Další odpovědi
venkovan

Jsi mejdlo a ne cool.

Kšiltovka ti praví co jsou super cool nosí naprosoto originálně. a to tak, že kšilt směřuje na obě ramena.
Holky z toho úplně šílí, nejsou schopny pochopit jak je to možné, že máš čepici se dvěma kšilty a ještě nastranu.
Abys nemusel přemýšlet, tak poradít.
Dabl: dvě kšiltofky na sobě kšilty od sebe.
Troják. tři kšiltovky na sobě, podle úhlů mezi kšiltami se hodnotí a vyjadřuje výraz ke společnosti.
Čtverák – no to už psát nebudu.

Děda Louda

Nos klobouk, ten má kšilt dokola a problém zanikne.

Ozzy21

Myslím si ,že je to Tvůj styl buď originální.

Zdroj: Žádný

Rocker

Nos jí kšiltem na stranu a máš po problému:-)Vlastně ne,asi by byl další-kšiltem vpravo,nebo vlevo?

commando

Hm, to jsou mi rady…