mrtvyhubar

Jak nezdravé jsou energetické nápoje?

Odpovědi
PepasAvalonu

Asi hodně, ale v malé míře a ne moc často asi nevadí. Někdo je pije denně a ještě překračuje doporučené denní dávky. Tak, ať se pak nediví, že jim to po letech přináší problémy.
Asi podobně jako slazené limonády. Energeťáky obsahují kofein, taurin a podobné, ale to hlavní zlo je ta přemíra cukru.
Já si občas kupuji modrý Rockstar a Bigshock raspberry. Ale piju jednu plechovku tak cca za 2 týdný, podobně limonády – občas si koupím pepsi/coca colu, ale určitě to nepiji denně ani několikrát do týdne.

elkon

Poškozují srdce.

Vinpe

Obsahuji umělá sladidla, kofein.
Ve velkém množství jsou energetické nápoje škodlivé.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.