Jak nezdravé je opékat Marshmallow na ohni?

Amíci si pořád kdekoliv opékaj na ohni takové ty růžové hubkové sladkosti a vydávají to snad i za svoji extra super specilatku.

To jim nepřijde odporně nezdravé cpát se černou roztečenou gumou?

Odpovědi
petra15

Zlatá tatranka

A jak zdrave je si opekat „burtiky“? Pokud vim, tak opekat se daji jen bile parky a ne ty ruzove---proc ?---ty ruzove obsahuji nitraty, ktere se opekanim meni na nitridy-a ty jsou silne rakovinotvorne----vazeny otaznikovici---informovat nas, nepatri k tve silne strance, ale posmivat se ---uz ti to mazu-ne tohle-ale tu tvoji sprostarnu na moji otazce-a jsi tim padem prvnim-kde to delam, taky musim nekde zacit…:-)

Ignác

Zlatá tatranka