VelkejDíDí

Jak neusnout?

Mám takový problém.. ze školy jezdím v podstatě celý týden pozdě a když dojde konečně na učení, tak to bývá zpravidla až kolem osmé, než doma vše podělám popř. jiné činnosti.. jenže, po deváté hodině se mi po studiu začíná chtít nehorázně spát.. a já třeba potom už kdy jindy nemám čas se to našrotit a potřebovala bych vydržet aspoň tak do půl jedenácté.. nevíte, jak ze sebe udělat energeticky nabitého člověka, abych u toho mohla tak o dvě hodinky víc vydržet? 🙂
Doplňuji:
ven.cik: Tak ráno jsem snad ještě víc vyřízená než večer 😁 To už jsem zkoušela, ale pravda ráno toho času taky moc není.. do školy dojíždím, takže je to s časem trochu náročnější… A energy drinky.. to jsem pila, ale radši už ne.. chutná to jak chcanky a je to hnusný svinstvo 🙂

Nejlepší odpověď
pusinka50

Já nejradši ouřaduju, telefonuju apod. ve stoje, to nějak leze líp do hlavy, tak když v sedě na tebe půjde spaní, vstaň a popocházej po pokoji s knížkou či sešitem v ruce, krátce udělej pár dřepů, rozhoď rukama, to ti rozproudí krev a nabudí endorfiny, „energetické hormony“

Další odpovědi
Damiana

Jestli ze školy a do školy jezdíš, tak co to učení zkusit cestou?

anonym

Když potřebuji z nějakého důvodu dodat energii a zahnat spánek, používám
v lékárně zakoupené tablety guarany. Guarana je neškodná, nevzniká na ní závislost a jedná se o přírodní prostředek. A hlavně funguje! Musíš ale koupit opravdu ověřený prostředek vysokým podílem nebo čistou, tedy nejlépe v lékárně.

ven.cik

Nevim jak tobě, ale mě se večer hrozně blbě učí, takže to většinou nechávám na ráno..Třeba si zkus někdy přivstat, ráno to taky leze líp do hlavy, protože máš čistou hlavu po odpočinku…Jinak jak vydržet asi pít kafe, energy drinky nebo něco takovýho…

huxa

tak jak říká ven.cik-káva, energy drinky, mě osobně nejvíce vždy probudí a nabudí šňupací tabák. Jestli vážně usínáš a ztrácíš i pozornost, je nejlepší si dát dvě-tři štamprle dobré slivovice a šňupnout si toho tabáku :)

zjentek

huxa: dobrá rada nad zlato ,D

terry

Energy drinky jsou většinou založeny na nárazovém přívalu cukru a kofeinu do organismu. Zabírají, ale za krátký čas účinky pominou a také nejsou extra zdravé.
Guarana je přírodní a neškodí org. Pokud není přidáno větší množství dalších látek.
A existují výjimky – vím o energy drinku, který chutná slušně a cukru minimum 🙂.
Nebo se musíš učit po cestě a o víkendech ☹