zdeny

Jak neusnout?

Nějaký zaručený recept proti usnutí ? Kofein , tein nepůsobí ani energy drinky !
Skoro nikdy se nedodívám na film 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

před začátkem nebo během reklam si zacvičte. Nejlépe cviky na otevření energetických center v těle (čaker) – mohu doporučit např. tzv. Pět Tibeťanů. Existuje o nich publikace přímo s tímto názvem z pera Petera Keldera.

Další odpovědi
Michal

Chci upozornit,že žádný recept není zaručený.Třeba pro mne by procházka se psem přivedla spánek.Chce to spát dlouho dopoledne ,pokud je to možné,jak bylo zmíněno,odpoledne a uvařit si čaj.Jinak na to existují preparáty a ty jsou návykové.

Zdroj: život

grupeto

sirky do očí

atriplex

Spánek přes den je ideální k tomu, aby člověk nespal v noci.

ReHu

N1 od Nutrilite. Někdy stačí vit.C – cucat 🙂.
Nebo později vstávej, nebo si schrupni po obědě, nebo se projdi před filmem na čerstvém vzuchu.
Třeba s pejskem 🙂.
Jestli žádného nemáš, útulky jsou přeplněné 🙂.

oskar

Pěknou ženskou do postele.

lorja

Zkuste si pořádně vyvětrat během reklamy. Univerzální recept asi neexistuje.Manžel není žádný televizňák.Má rád dokumenty.Jenže když sedne k televizi,spo­lehlivě do půl hodiny usne.Celý film vidí opravdu málokdy.

Zdroj: Vídáno vlastníma očima.