Jak netrpět klausofobií?

Nejlepší odpověď
huxa

tak, že nebudete mít doma žádné propisky

Další odpovědi
Kohut57

Pro zdravou výchovu potomků nevěšet ve školní třídě. Stále zírá a znervozňuje.
Doplňuji:
Myslel jsem foto.

Kohut57

Odstranit obraz ze třídy. Nejlépe vyndat foto a dát tam Homera Simpsona, aby aktivní školník neprudil. Udělal jsem to hned po jeho zvolení, tak jako s Havlem a bylo po fobii. V případě, že se obáváte práv Matta Groeninga, zvolte Járu Cimrmana, ovšem i tam autor běžně soudí 200 000 Kč. A tak pro chudého učitele mnohdy zbyde ta fobie.

anonym

Huxa :D, jsem si poprskal klábosnici.

huxa

:D :D :D