FlAsh_7

Jak netloustnout po dosažení 25 a více let?

Jak mít pořád velký metabolismus?

Nejlepší odpověď
elkon

Nežrat (hlavně večer) a sportovat.

Další odpovědi
Srandista

Vyvážená pestrá strava a pohyb. Kardio na 30 min. alespoň 3× týdně nastartuje metabolismus a zajistí štíhlost postavy.

Midoc

Choď všude pěšky.

paul1

Já si přibližně stejnou váhu udržuji mnoho let. Hodně je to stravou, čím je člověk starší, tak tím by měly být porce menší. V mládí nebyl problém sníst kopu jídla bez následků. Moje oblíbené byly švestkové knedlíky, těch jsem dokázal spořádat kopu (rekord 16). Hodně dělá pohyb, výborná je chůze po schodech.

NoFear

Zdravé jídlo, pohyb (cvičení, kardio – kolo, běh, aktivní sporty, chůze). No stress a kvalitní spánek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.