kapka

Jak nepřijít o placený pc program?

Koukala jsem do lišty, ale ještě se zeptám. Líbí se mi jeden demo výukový program pro děti a přemýšlím, že bych koupila plnou verzi. Ale kdyby mi najednou klekl noťas, tak bych o ten program přišla nebo ne? Oni mi pošlou kód a ten můžu použít pak třeba znova na jiném pc? Nebo ne? Nebo si to mám dát na flashku, kde by to bylo asi bezpečnější? Půjde to ne?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud je to nějak vázáno na HW tak by na jiném PC byl problém. Pokud je to jen nějaký „evidenční“ číslo, které zapíšete do programu při instalaci, tak by neměl být problém. Stačí si tem mail vytisknout,

Další odpovědi
www

Pokud to zaplatíš, dostaneš klíč, nebo CD.
V případě reinstal systému to většinou funguje (klíč, nebo CD) i nadále.
Stalo se mně ale, že ne a po kontaktování prodejce to opět šlo bez dalšího placení.