Vit Kouba

Jak neplýtvat časem když jsme zde dočasně?

Podívejme se třeba na diplomové práce, které nás stojí mnoho času, a přitom toto vědecké dílo nikdo nečte.

Odpovědi
paul1

Takový je život

zjentek

Kolik titulů máš tolikáte jsi člověkem

Kolik dluhů máš, tolikrát jsi člověkem. A dalo by se pokračovat…

Anketa nabízí šest možností. K těm tvým třem podivným mohls přidat ještě ty další a v nich uvést tři náměty, co by se asi tak v životě dalo dělat a neplýtvat přitom časem. Syslit statky*? Spát? Souložit? Posilovat? Číst si? Sadit stromy? Mě osobně by zajímal alespoň jediný. Dokážeš na takový přijít, Kouba? (; Když, tak v diskuzi…

(*Pracovat zní příliš nekonkrétně.)

Napadá mě třeba dýchání, že NENÍ plýtváním časem. (;

Lotr2008

Takový je život

Pořád lepší psát diplomku než být někde v bordelu jako Marty Koller

Jiří Bohumil

Jiná odpověď

Vyhýbat se webům jako jsou třeba „Odpovědi.cz“, pokud nejde opravdu o téma a otázku zajímavou a radu relevantní. 🙂

Vit Kouba

Ideální je pokud rodiče používají antikoncepci a tak se nenarodíme a tím nemůžeme ani plýtvat časem, můj otec si na dovolenou zapomněl prezervativy a já se bohužel narodil v roce 1953 v Piešťanech.

zjentek

🤣🤣🤣