petr svetr

Jak neplatit za auto s kterým se nejezdí?

Dobrý den,
mohli by jste mi prosím poskytnout informaci k tomuto problému:?
mám auto felicii, kterou chci nadále jezdit.naskytla se mi výhodná koupě auta fabie,kterou bych si nechal stát v garáži a začal ji používat až se felicie rozsype 2–3 roky.jak mám správně právně postupovat,abych nemusel na fabii platit povinné ručení?zatím mám podepsanou prodejní smlouvu a zaplaceno a napsaného sebe ve velkém techničáku.
děkuji moc za odpověď.

petr gucfa
Doplňuji:
a vyhnu se tak přihlášení té fábie to zn.800kč +evidence 200kč +povinné ručení 6000kč a co dělat až budu chtít s fábií jezdit za 2–3 roky? díky

Nejlepší odpověď
kropitko

Jasně,že do deposita,ale zřejmě jste myslel tu Fabii,Felicií chcete ještě jezdit. Zajděte na Dopravní inspektorát,vem te sebou značky a techničák a 100 kč

.......tak hlavně,musíte ještě zaplatit ekologickou daň,pokud nebyla zaplacena při nějakém dřívějším přepisu,dále poviné ručení platit nemusíte, evidenčku,ale mám za to že je 250 kč zaplatit musíte,stejně tak jako přepis. No možná když zvážíte vše pro a proti,tak zjistíte,že je lepší Felicii prodat a jezdit Fabií

Další odpovědi
cukrar

vezmete občanku, velký a malý techničák, 100Kč na poplatek, vyplníte žádost. Jen upozorním že podle délky platnosti STK, byl malinko změnil radu…
nechají si tam značky, malý techničák a Vaši 100korunu. Jestli sem Vás pochopil.
Petře, nějak se v tom motáme, páč jsem pochopil až teď, vy si kupíte fábku a tu uložíte do garáže. Tak nejdříve pojedete na evidenčku, zaplatíte 200Kč, pak na evidenci vozidel, zaplatíte převod za 800 a depozit za 100.
ICQ 5518064

už vím odkud,
když dáte vozidlo de depozitu, vyjmou ho můžete jedině s platnou technickou. Pokud Vám propadne musíte auto naložit na podvalník. Doporučuji buď nechat uděla technickou před vložením do depozita, nebo pohlídat a jeden den před skončením vyzvednout a udělat technickou a pak vložit do depozita…

milky milou

hodit to do depozita tu felicii,odevzaji se jen znacky,…myslim..