Avatar uživatele
Alč@

Jak nenápadně „donutit“ kluka, aby udělal první krok?

Dobrý den, je mi 12 a zamilovala jsem se do jednoho kluka ze třídy. Naštěstí nepatřím mezi ty případy, kdy by si kluk nevšímal holky. Občas (ne často) spolu pokecáme, když si má někoho vybrat do skupiny, volí mě, ale nevím, jestli se mu líbím, zda by se mnou chtěl chodit. Jak ho tedy nějak okouzlit či co, aby sám od sebe udělal první krok?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Alčo buď ráda že spolu "kecáte " a že volí tebe tak je vidět ,že se mu líbíš – v tvých letech je to spíš o kamarádství a ne o chození – i kamarádi si můžou dát pusu a říct si hezká slova …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Tím, že ho donutíš udělat první krok, tak tím defacto děláš první krok ty :) úloha nemá řešení :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

jedna holka mi toto ukazovala :) chtěla poznat, zda-li se mi líbí, byli jsme dvě hodinky sami v pokoji, ona byla jen v džínách a podprsence, měla sebou plyšáka, takového kozlíka, začala si ho strkat do podprsenky mezi dvojčátka a poté do džínů :) a to, že jsem do ní byl zamilovaný asi poznala z toho, jak rychle mi letěli kalhoty u břicha nahoru :) ty jseš ještě malá asi na něco takového, takže, on tedy čeká na první krok od tebe, nechce se příliš vnucovat, taky jej ber do skupin, … a ukaž mu, že je u tebe číslo 1, poté již budete mít pár let minimálně kamarádství a jestli něco nepokazíte (šance asi tak 95% :D ), vezmete se a budete spolu žít až do alejůja :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muflix

posli mu psanicko se srdickem a uvidis jestli zareaguje 🙂 nebo se ho zeptej jestli by s tebou nekam treba nesel. prvni krok by mel udelat kluk ale neudela ho jen tak z niceho.. musi se na nej holka aspon usmat ale to plati asi pozdeji.. coz neni tvuj pripad proto bych se nebal byt tebou udelat prvni krok a pokud odmitne tak se nic nedeje

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek