Jak nemit zajem o opacne pohlavi?

Vite, posledni rozchod me tak zasahl, ze kdyz mi ta holka poslala fotky, jak se foti kazdy vikend na akcich s nejakyma chlapama, jsem z toho uplne v pytli. Uz nejak nemuzu dal, nechci tohle zazit znovu. Je tedy nejaky napad, jak nemit zajem o holky, a tim padem uz tohle nezazivat? Dekuji za jakoukoliv radu :(

EDIT: ivzez – ale ja prave uz nechci zadnou vybirat. Nechci mit uz nikdy potrebu hledat holky :(

Odpovědi
ivzez

Zvolit celibát, stát se řeholníkem a vstoupit do kláštera.

Ale vážně:
Na tohle žádná rada neexistuje.
Snad jen si příště lépe vybrat.

______

Reakce na doplnění otázky:
Teď možnost dalšího vztahu odmítáte, což je po zklamání pochopitelné.
Ale lásce se poručit nedá.

Klaproth

Začni se zajímat o kluky.

Drap

V takovémto případě ji jistě pomohla kastrace.

dubraro

Těžko…
Kromě již zmíněné kastrace také antidepresiva na bázi SSRI mají jako vedlejší účinek snížení libida.

autacek

Částečně může pomoci vasektomie, případně kompletní změna pohlaví a s tím spojené hormonální stimuly.

Ale jinak hodně spraví i čas, jednou se tomu zasměješ.

magorvkleci

Myslím, že je na čase věnovat se nějakému pěknému koníčku. A nejlíp si vybrat nějaký fyzicky nebo duševně namáhavý, do čehož se ženský nehrnou. Obecně vzato každej čistotnej fyzicky zachovalej chlap je na kamaráčoft i na sex lepší než ženská.

Jiří Bohumil

Čas vše vyléčí a zříkat se toho mála opravdu příjemného, co nám život přináší, je hloupost. Hůř by jsi byl na tom, pokud by jsi měl zájem o pohlaví shodné!
A při hledání té „pravé“ se někdy stává, že se „utneš“. Většina z nás si nevzala hned tu první. Ale nesmíš ztrácet naději a pokud se s Tebou některá rozejde, musíš se nad tím „povznést“ a případně se i zamyslet, proč k tomu došlo.
„Neházej flintu do žita“.
Celibátu, kastrace, vasektomie, jak radí ostatní, by jsi mohl nakonec trpce litovat.

anonym

kastrace … tedy pokud to myslíš vážně, o čemž velmi pochybuji. Spíš jen potřebuješ trochu času aby ses nějak dostal ze špatné zkušenosti a začneš hledat na novo. Poraď se s psychologem.