Aukkimi

Jak nemít problém se spánkem?

Dobrý den, mám problém se kterým zápasím hlavně od svého přestěhování. Toť spánek.
Večer jdu spát kolem 21:30 a budím se v 6:22, a i když je to dlouhá doba a spánku jsem měla dost, pořád se cítím nevyspaná. Jak tomu zabránit?

Odpovědi
Kepler

No, když ti 8 hodin nestačí, tak si dej šlofíka po obědě, pokud tu možnost máš. Nevím jak dlouho jsi v novém prostředí, ale to se časem srovná, možná podvědomě pořád straší obavy z nového prostředí. Nebo jsi v blbé geomagnetické zóně. Sám jsem tomu nikdy nevěřil, ale přece jenom jsem zkusil postel přemístit. A najednou jsem spal jako mimino.

anonym

Za to může nedostatek lásky a sexu

postcd

spací doba se mi zdá na dospělého člověka průměrná, já bych otevřel google.cz a psal tam fráze jako:
dlouhý spánek, nevyspalost
příčina nevyspalosti

Vypiš si co by se dalo dělat a zkus to uvádět do praxe

KaraskovaAl

No, to je nepříjmené, no… ale se vším se dá něco dělat. Na ten spánek je perfektní bylinný extrakt od topvet. Je to sleepgreen a když jsem já bojovala se spánkem, tak tento jediný mi pomohl.

Cizecek.M

Nevím… já mám teda problém s tím, že spánek nemám… prostě nedokážu usnout a když už, tak se budím a kvalita spánku je prostě na bodě mrazu… Jak bojujete s tímto?