age of die

Jak někomu přebrat holku?

Né přebrat, ale snažíme se ji zbalit oba, co stmí?
Doplňuji:
Není to můj kamarád. A jinou ani tak nechci.

Nejlepší odpověď
!COOLMan!

Ukázat že ten je větší frajer, nebo jí prostě políbit jako první a uvidíš :DD

Další odpovědi
iceT

A co takhle si najít jinou?S tímhle přístupem tak akorát přijdeš o kamaráda i o to děvče,ale napřed se jí narovinu zeptej,komu dá přednost,a když tě odmítne nedělej z toho kovbojku.

mosoj

Poptávka předčila nabídku. Právo volby má nabízející.

Braník

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muj-kluk-se-semnou-chce-libat-ale-neumim-to-jak-se-to-muzu-naucit
Doplňuji:
zkus napsat sem,snad ti poradí.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muj-kluk-se-semnou-chce-libat-ale-neumim-to-jak-se-to-muzu-naucit

marci1

Není to tak jednoduché. Snaž se být příjemný, usměvavý, galantní, řekni jí, že se Ti líbí, ale záleží opravdu jen na ní, koho si vybere ( jestli si někoho z Vás vybere).

Reezo

Jo jo a počkej až tobě bude dělat někdo do holky 🙂
budeš mít z toho hlavu jak pátrací balón a navíc, když přebíráš holku, tak existuje docela velká pravděpodobnost, že e vrátí k původníu partnerovi, nebo tě bude s ním podvádět 🙂

Mariuhana007

Skus jí polibit jako první a uvydís co se stane :)