Elixír

Jak nekompromitovat absolutní lásku bez podmínky?

Lásku zažil každý z nás. Absolutní láskou nás Ježíš obdarovává, tak jako vírou že něco dokážeme, co se zdá nemožné. Jde žít absolutně bez podmínky. Zdá se to nemožné. CO vy na to?

Nejlepší odpověď
Psychotic

Možná bys měl od Ježíše konvertovat k háre krišna. Ti mají také spoustu keců o lásce, líp by sis s nimi pokecal. Toho tvýho fiktivního tatínka zajímají spíš hrátky v posteli – s kým a jak to máš a nemáš dělat, nějaká láska je mu u nebeský p****e.

Další odpovědi
zjentek

na ježíška bych se tady vyprd ..jestliže ti někdo (nejlépe tvá drahá polovička) dává absolutní lásku bez podmínky, tak se to dá nekompromitovat tak, že to budeš vracet bez výjimky ..zatímco ježíšek chce, ať seš za dárky hodnej

arygnoc

to máš tie kydy zo svojej hlavy alebo si si to niekde prečítal?

ježiško, láska a viera sú tak rozdielne veci, ako liahnutie sa z vajca a lietanie do kozmu.

zahul si, rozhoď dredy do trávy a dobre si zašukaj.
a potom si hoď špagát – stretneš toho svojho ježiška a ten ti to vysvetlí.
a máš to bez/ne/podmienečne.

:-Q

Agneta

Asi ti musím popsat moji návštěvu ve Vatikánu.
++++
V Římě bylo 18 °C, teplý podvečer, jasno, dále hvězdná obloha.
Ve Vatikánu ale.....!!!!.­....klepání kosy, asi 5°C…a…!!!…černá díra do nebe!!!!!!!!!!

  • bez hvězd!!!-úplně nemožná věc!!! (bylo to v polovině listopadu)

No prostě tam musí bydlet jen satan !!!:DDD