michaela17

Jak někoho taktně odpálkovat? Na neustálé dotazy??

Pořád dokola se mě lidi ptají kam chodím do školy odkud jsem kolik mi je, s kým spí moje máma, velikost podprsenky mé babičky, odkud jsem a fakt pořád dokola stejný kraviny a to hlavně v okolí co nejsou moji kamarádi ale jsem s nimi. Mě už to irituje, těm lidem je toho úplný prd co jsem odkud a jak ale u nějakých lidí je mi to blbý je poslat někam a říct že je to moje věc, já si nepřeji aby o mě někdo něco věděl, ale stejně jsem řekla kde studuji ale jen obecně nic nekonkretizuji. Co s tím? Už ě to nebaví, děkuji :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Já na blbé dotazy odpovídám: „To je tajné!“ Nebo: „To víš, já ti to řeknu a ty to všude vykecáš!“.

Další odpovědi
zjentek

Tak zkus formulku- všechno, co řeknete, může brt použito proti vám!
Pak jen úsměv a neřekni už ani slovo navíc! Tím neurazíš.

Úplně NEJ na prd je právě to, že lidi mají huby a oči a teď se díky tomu furt ptaj a čuměj, no hrůza…

ivzez

Michaelo, možná by nebylo od věci změnit prostředí. Jestli pracujete někde,
kde Vám přístup kolegů nebo dalších zaměstnanců nevyhovuje, změňte to →
→ jděte pracovat jinam.

Viz otázka ohledně stravování na pracovišti:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-stravovat-v-praci