Psychotic

Jak někoho přesvědčíte, aby šel proti nepříteli v první linii?

Dokud se bojovalo mečem, pochopil bych to, ale později, zvlášť v situaci, kdy má nepřítel jasnou palebnou převahu, to byla téměř jistá smrt, ne? Jak je možné, že vůbec někdo šel?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nikdo tě přesvědčovat nebude. Dostaneš rozkaz. Jinak tě čeká válečný soud.
Neuposlechnutí rozkazu ve válečném stavu se velmi přísně trestá. Někdy i zastřelením. Ve válečném stavu platí i pro civilní sektor.

Další odpovědi
Cenobita

Nejlepší metoda je nátlak, vyhrožování a hrozba smrtí (na první linii míří politruci zezadu a vytvářejí nátlak). Druhá metoda je žold a slib odměny ve formě krořisti, třetí nejméně spolehlivá metoda, ale není nákladná, je PŠM (politické školení mužstva).

Drap

V takových situacích se nepřesvědčuje. Ve všech armádách se musí plnit rozkazy. To je celé

anonym

jdeš/zemřeš