dust8

Jak někdo může kouřit a zároveň přitom žvýkat žvýkačku?

Nejlepší odpověď
aliendrone

PCHE!!! To já jsem VĚTŠÍ machr – stíhám jíst, zároveň s tím i pít, do toho všeho žvanit (obvykle) blbosti a ještě si při tom stihnu umazat kravatu! ;) :D :D

Další odpovědi
led

Je to jednoduché. Nerobí to súčasne, ale strieda činnosti:
1 – V momente, keď nežuje žuvačku ťahá dym z cigarety, alebo vypúšťa dym do vzduchu a
2 – keď neťahá, alebo nevyfukuje dym, žuje žuvačku.
Niektorí pri tom dokážu aj rozprávať.
Bežná je aj súčasná iná manuálna a duševná činnosť. Napríklad písanie otázky na túto stránku.

elkon

Zeptej se jeho.

dudu

Znám jednoho šikulku, který při souloži s manželkou ukusoval koláče vyskládané na stolku stojícím u čela pohovky. Paní prý nevadilo, že jí přitom drobí do obličeje.