Beer4Real

Jak někdo může koupit knížku Ládi Hrušky?

A ještě ten patlal uvádí že je to jeho knížka?
Co je na ní jeho? Ty recepty od lidí nebo z internetu? :D

Bacha on to je Bestseller! To už je fakt totální výsměch.
Ukázka vymetenosti našeho národa.

Nejlepší odpověď
briketka10

já bych si ji klidně koupila taky, ale
nemám proč spoustu receptů mám
okopírovaných a vařím podle nich a
ta jídla mi věřte mi dokonce chutnaj :)
nejsem žádná starší generace ani
jsem si neužívala Babovřesky..

Další odpovědi
mosoj

A co jsi vydal ty ?

Džanička

A proč by nemohl.. :O
Podle mě kdo chce tak koupí a kdo nechce, tak prostě nekoupí, jak jednoduché..
Dle mého názoru lidi závidí právě ty peníze, které za kuchařku utržil..

AwelineWolf

Dle mého názoru se lidi, co si jeho knížku koup, dělí na dvě skupiny. Jedni to kupují čistě z recese a ti druzí si opravdu myslí, jak je jeho knížka úžasná ( mám babičku, která je vždy z „jeho receptů“ nadšená a hned chce podle jeho rad vařit).

marci1

Někteří lidé si tu knihu kupují, jelikož mají dobrý pocit z toho, že jsou to velmi levná jídla a ušetří. Recepty mu do redakce nejmenované TV zasílali dobrovolně. 🙂

klumprt

Nerad bych se tu někoho dotknul, ale myslím, že skupina čtenářů Láďovy kuchařky se do značné míry kryje se skupinou diváků, kteří si užívali Babovřesky 1,2,3 🙂

setapouch

I Božena Němcová pohádky také sbírala a vydala je pod svým jménem. A podle toho, co jsem našel, se prodalo cca 300 000 výtisků. Když si každý koupí jeden, koupila si ho pouhá tři procenta populace. To je tak malý počet, že to nestojí za komentář.

Upřímně, ani těch padesát milionů, které prý vydělala, by mi nestálo za pohrdání sebou samým, za to, že bych sám sebe musel nazývat prasetem.

Kelt

A stejně tak se můžeš zeptat, jak někdo může chodit na fotbal? Jak někdo může poslouchat tu a tu skupinu? Jak někdo může dělat to a to? Dneska když něco nabídneš a ještě tomu uděláš propagaci , tak se daná věc bude prodávat. Nezapomeň, že při každém vaření bylo zdůrazněno, jak je to levné. Na to český člověk slyší.

anonym

Třeba se označuje taky za originálního zprostředkova­tele,co by ne?Vždyď ty recepty jsou pohromadě,no nevím.Jistě existují autorská práva,souhlas patentů a pod…legal.

Baromut

Převážně starší generace podle něj fakt vaří ;) To víš, zažili hlad za války a tak nejsou vybíraví, nehledě na to, že poçítají každou korunu :) Na druhou stranu, jak již bylo zmíněno, spousta lidí to kupuje z recese.