SEMPAKO

Jak nejvíce vydělat Bitcoin nebo nějaké stránky na kterých se dobře vydělává i v jiné měně?

Prosím potřeboval bych nějakou stránku kde se vydělávají peníze rychle a dobře…:) Je jedno jestli v Bitcoin nebo v Dolarech,Ko­runách,… Za každou odpověď moc děkuji

Odpovědi
setapouch

Neděkuj, zaplať. Nejsem pako, abych takové know-how rozdával zadarmo.

Reezo

Bitcoin je jen hovadina pro lidi, kteří si myslí, že zbohatnou přes dolování bitcoinů. Když už něco vydolujete, tak vám to ukradnou hackeři… 🙂

Bitcoin

Zkus třeba kouknout na info stránku o Bitcoinech: https://www.bitcoin-info.cz