M-Rock

Jak nejúčinněji čistit jazyk?

Jaká metoda je na čišzění jazyka nejvhodnější? Zkoušel jsem čistit ho těmi oboustranými kartáčky, které mají na druhé straně ty vroubky či co…ale pokaždé když se dotnu parta nebo vyplivnu, povlak je tam znova. Čištění lžící není nejpříjemnější…
Doplňuji:
Generic asi chtěl být jen vtipný…nevim kdo by zkoušel čistit jazyk savem…u dětí samozřejmě člověk nikdy neví…takže 10 bodů dolu

Odpověď Generic byla mnou smazána. Je však škoda, že tuto nežádoucí odpověď nesmazal už první uživatel, který ji četl a je oprávněn takovéto příspěvky mazat.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
anonym

jazyk by se měl čistit dřiv než zuby vhodné k tomu jsou právě tyto oboustrané kartáčky,pokud je povlak větší tak ho přejedu stranou se štětinkama,pak vyčistím zuby a použiji ještě vodu na vyplachování
Doplňuji:
Genericu,co si tak uvědomit že odpovídáte do kategorie zdraví,sem vaše dost BLBÉodpovědi nepatří,pokud se nezmůžete na nic lepšího než někomu stupidně poradit jak si nebezpečně ublížit najděte si psichyatra

Další odpovědi
Miroslavst

Jen chci upozornit, že odpověď uživatele Generic_name je ŽIVOTU NEBEZPEČNÁ. Uvažoval jsem jestli jeho odpověď smazat, ale nakonec ať každý vidí co je to zač.
Jeho odpověď může číst nějaké menší dítě a může to jít vyzkoušet.
Dnes zde zazněla otázka jestli máme doma vola. Odpovídám že ne, ale na odpovědích ano, dvojnásobného!!!
Uvažuj člověče u otázky o zdraví odpovídat takto??!!

gnr54

Já si čistím jazyk zároveň se zuby už několik let obyčejným kartáčkem na zuby a v pohodě.Nepot­řebuji k tomu oboustraný kartáček.

pondělí

AMERICKÉ BLBOSTI,čistěním jazyka strácíte imunitu ust,a hlavně likvidujete chuťové buńky,znám spoustu licí,kteří si nečistí jazyk,nezapáchají,a jsou zdraví

ReHu

Čistění jazyka běžným zubním kartáčkem zcela postačuje.

anonym

byla jsem sice první uživatel který tuto odpověd četl,ale nejsem tady od toho abych někomu mazala odpovědi,to přenechám těm kteří mají tyto stránky na starosti Burak.cz