Avatar uživatele
M-Rock

Jak nejúčinněji čistit jazyk?

Jaká metoda je na čišzění jazyka nejvhodnější? Zkoušel jsem čistit ho těmi oboustranými kartáčky, které mají na druhé straně ty vroubky či co…ale pokaždé když se dotnu parta nebo vyplivnu, povlak je tam znova. Čištění lžící není nejpříjemnější…
Doplňuji:
Generic asi chtěl být jen vtipný…nevim kdo by zkoušel čistit jazyk savem…u dětí samozřejmě člověk nikdy neví…takže 10 bodů dolu


Odpověď Generic byla mnou smazána. Je však škoda, že tuto nežádoucí odpověď nesmazal už první uživatel, který ji četl a je oprávněn takovéto příspěvky mazat.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gnr54 před 4944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

jazyk by se měl čistit dřiv než zuby vhodné k tomu jsou právě tyto oboustrané kartáčky,pokud je povlak větší tak ho přejedu stranou se štětinkama,pak vyčistím zuby a použiji ještě vodu na vyplachování
Doplňuji:
Genericu,co si tak uvědomit že odpovídáte do kategorie zdraví,sem vaše dost BLBÉodpovědi nepatří,pokud se nezmůžete na nic lepšího než někomu stupidně poradit jak si nebezpečně ublížit najděte si psichyatra

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Jen chci upozornit, že odpověď uživatele Generic_name je ŽIVOTU NEBEZPEČNÁ. Uvažoval jsem jestli jeho odpověď smazat, ale nakonec ať každý vidí co je to zač.
Jeho odpověď může číst nějaké menší dítě a může to jít vyzkoušet.
Dnes zde zazněla otázka jestli máme doma vola. Odpovídám že ne, ale na odpovědích ano, dvojnásobného!!!
Uvažuj člověče u otázky o zdraví odpovídat takto??!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnr54

Já si čistím jazyk zároveň se zuby už několik let obyčejným kartáčkem na zuby a v pohodě.Nepot­řebuji k tomu oboustraný kartáček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

AMERICKÉ BLBOSTI,čistěním jazyka strácíte imunitu ust,a hlavně likvidujete chuťové buńky,znám spoustu licí,kteří si nečistí jazyk,nezapáchají,a jsou zdraví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Čistění jazyka běžným zubním kartáčkem zcela postačuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

byla jsem sice první uživatel který tuto odpověd četl,ale nejsem tady od toho abych někomu mazala odpovědi,to přenechám těm kteří mají tyto stránky na starosti Burak.cz

před 4944 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví