zjentek

Jak nejsnadněji vyvěsit na web soubor o velikosti 200 MB?

Nejlepší odpověď
Magix.cz

uloz.to ?

Další odpovědi
gecco

´Pár desítek mega´ můžeš uploadnout na leckteré netové úložiště (třeba UlozTo)…
😉

Mravenec

Pokud chceš soubor odeslat více lidem a bezpečně, zkus http://uschovna.cz/

cochee

Alternativně k různým službám typu uloz.to lze využít Google Disk. Stačí mít účet u google, někteří lidé si ani neuvědomují, že jej mají, díky vlastnictví přístroje s Androidem. Standardní prostor, který se váže k účtu Google, je 15 GB – ten se dělí mezi mailovou schránku, FotkyGoogle, Disk a možná i další. Na Google Disk lze uložit takto velký soubor (nevím, je-li nějaké omezení) a nasdílet jej, například způsobem, že si jej může stáhnout kdokoliv, kdo má na něj odkaz.