Vanda6

Jak nejrychleji vyléčit horečku ???

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Horečka není nemoc, nýrž je zpravidla projevem provázejícím aktivizaci imunitního systému organizmu v případě napadení chorobou. Na tu je pak nutno léčbu zaměřit.

Další odpovědi
vera12

Já mám dobré zkušenosti s coldrex hotrem ,je to nápoj v prášu ,zabírá rychle.

venkovan

Nechat ji proběhnout přirozenou cestou, jen hodně pít + vitamíny. tedy pokud je to jen horečka a není abnormálně vysoká. Horečka jednak varuje, že je problém, ale také léčí