Dane

Jak nejrychleji poslat dopis z Ostravy do Brna a kolik to stojí?

Nejlepší odpověď
marci1

Nikdy jsem takovou službu nevyužila, ale údajně je to služba České pošty EMS.
https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/psani/cr/ems

Další odpovědi
anonym

„Dnes podáte, zítra dodáme“.

cochee

No úplně nejrychlejší by asi bylo mít štěstí a vyhmátnout někoho, kdo jede zrovna do Brna a je ochotný tam ten dopis zavézt a hodit přímo adresátovi do schránky :)

Dane

cochee: No nevím, jestli je někdo takový, kdo by kvůli mně jel takovou štreku a ještě běhal po Brně. 🙂 A odkud vemu potvrzení, že dopis byl doručený tam kam měl?

cochee

No samozřejmě by šlo o důvěryhodnou osobu, cizímu bych dopis nesvěřil ;)

cochee

Jaképak „jel kvůli mě“ – vždyť píšu „mít štěstí a vyhmátnout někoho, kdo jede zrovna do Brna a je ochotný tam ten dopis zavézt“.