dkk

Jak nejrychleji a nejefektivněji vyléčit jizvičky po akné?

Ahoj, potřeboval bych poradit, jak nejrychleji a nejefektivněji vyléčit jizvičky po akné? Abych měl vyhlazenou pleť pokud možno. Čím levnější způsob, tím líp. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
iceT

Nejlepe odborne a efektivne,ale levne to asi nebude,bohuzel,za­lezi na mnozstvi lekarem doporucenych lekarem,a take na stavu Vasi pleti http://www.ave­laser.cz/cs/mdl/s­luzby/laserove-vyhlazeni-povrchu-kuze

Další odpovědi
chucky

Doporučuji zajít ke kožnímu lékaři na chemický pealing. U nás stojí 300Kč a je dobré na něj jít 2–3X.