Sandyss

Jak nejlepším způsobem vyčistit potkanovi ocásek?

Zdravím, mám potkany které se snažím naučit na záchůdek, ale jelikož čůrájí i v domečku kde následně spinkají tak májí celé ocásky počůrané, skvrnité atp.
Zkoušela jsem jim ho umýt vlažnou vodou s kapičkou šampónu pro zvířata, a houbičkou. Bohužel se to vyčistilo jen trošičku. Neexisituje na to nějaká dobrá metoda, která je fakt účinná?

Odpovědi
Kepler

Zkus elektrický zubní kartáček Oral B! Ten dokáže všechno.

Dochy

Mám za to, že potkani jsou docela čistotní. Když jim poskytneš podmínky pro to aby mohli potřebu vykonávat na jednom místě, zvyknou si na to. (To místo si ale zvolí spíš oni, než aby si do toho moc nechali kecat). Mýt je je podle mně blbost. Pokud je chceš nechat namočit, zkus jim (když je necháš proběhnout) nabídnout lavor s vodou. Někteří se ji budou bát jiní si ve vodě rádi zadovádějí.

Můj názor, možná mylný. Už dlouho potkana nemáme.