SwukleCZE

Jak zrychlím Windows 8?

Když hraju hry tak se to docela seká/laguje a chtěl bych nějak zrychlit Windows8.je to možné? Jestli ano napište prosím jak.Děkuji!

Odpovědi
Löwe

Zrychlením ti výkonnost počítače nezvýší. Reinstalace windows jedině. Pokud má hra na tvůj PC přílíš velké požadavky, nepomůžeš si ničím jiným, než výměnou komponentů. Mnohokrát probírané téma kdekoliv na internetu!!

McArthur

Pokud je systém zanesen velkým množstvím programů, doporučuji nejprve reinstalovat a následně tam neinstalovat hromadu zbytečností.

Pokud je systém zjevně čistý, může být problém v málo výkoném hardware počítače nebo notebooku. Na hry a Windows 8 by to chtělo nejméně procesor Intel Core i3, RAM 8 GB a slušnou grafickou kartu s min. 1 GB vlastní paměti. Optimum je na procesoru Intel Core i5, RAM 8 GB a grafika s 2 GB a více.