Kelis

Jak nejlépe zlikvidovat bradavice?

Syn má na u palce na noze bradavice, vyzkoušeli jsme lecos a nic nepomáhá.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu i na další rady.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=bradavice&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
www

V lékárně mají kyselinu mravenčí, z toho si nechej vyrobit gel (smíchat s gelem). Staří lékárníci to dobře znají, třeba párátkem pak nanést trošku na vršek bradavice a za pár dnů jsou i sebevětší pryč.
Vyzkoušeno.

mosoj

Nejúčinnější byl lápis ( dusičňan stříbrný). Bohužel pro mně z nepochopitelných důvodů se přestal prodávat. Lákárny jsou plné předražených málo účinných prostředků.

Zašel bych na kožní, ať to spálí dusíkem. Ono se musí do hloubky.

Lucijej

Mě se nejvíc osvědčilo si skočit na kožní vypálit dusíkem, když byla bradavice opravdu velká, tak dvakrát a je pokoj. Vytvoří se puchýřek, se kterým se ta bradavice odstřihne.

Drap

V lidovém léčitelství se s úspěchem využívala na potírání bradavic šťáva z vlaštovičníku a vepřová žluč.
Vzhledem k tomu , že bradavic je několik drůhů, nemusí vždy všechny přípravky zabírat na vše

WeeBear

Zajdi do nemocnice, ať ti to zmrazí dusíkem, známá tam byla, stálo to se vším všude 30,– za doktora a spokojeně šla domů bez bradavic. 🙂

Kelis

Děkuji všem za odpovědi 🙂