Kalim_YT

Jak nejlépe zařídit bezdrátový internet do zahradního domku?

Dobrý den, pořebuji na „chatu“ internet.
Doslechl jsem se o routerech kterým stačí jenom sim karta ( na které je tarif s neomezeným početem dat ) a el. Zdroj. Je to možné? Nevyplatí se více jiná varianta?

Odpovědi
dubraro

Ano, takové routery existují.
Posuzovat výhodnost variant lze pouze v případě, že ty varianty existují. Jestli tam nevede telefonní linka ani nelze navázat spojení pomocí WiFi, tak vám nic jiného než mobilní síť nezbývá.

jáára

Krmit mobilní operátory se opravdu nevyplácí.

ivzez

Kolik času asi v tom zahradním domku strávíte?
(Opravdu do něj potřebujete data bez omezení FUP?)

Zkuste se podívat na »Internet bez drátu Standard« s 20 GB
limitem FUP (možná nabízejí i větší objemy) od od T-mobile.