Chase

Jak nejlépe začít obchodní rozhovor ??

Zdravím.. Studuji na ekonomické škole a mám za úkol napsat jak bych začal obchodní rozhovor.

Jak byste začli vy ?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pozdrav, podání ruky, představení sebe a firmy, upřesnit důvod setkání, a přistoupit k věci. Obchodníci ty kecy okolo (dneska vám to moc sluší, a je hezké počasí) nemají rádi. Jsou zvyklí jednat konkrétně a rychle.
Doplňuji:
Pokud by si začínal rozhovor s někým, s kým nejsi na setkání domluven, a chtěl by si mu vnutit nabídku, tak musíš začít otázkami, na které ti musí odpovědět ano.
Např.
Dobrý den, chtěla by jste, aby elektrárny zlevnili elektřinu?
Ano.
My jsme ji zlevnili o …% a bla bla bla

Další odpovědi
Děda Louda

Slušným pozdravením, po něm se představit a vysoukat ze sebe požadavek a nabídku.