autacek

Jak nejlépe vyřešit zapojení čelní autokamery, aby napájení nepůsobilo v interiéru rušivě?

A mají některá nová auta již nějakou takovou přípravu, jako vyvedené napájení u zpětného zrcátka, nebo tak něco?

Nejlepší odpověď
mosoj

Udělat si odbočku pod tapecírunkem s patřičnou pojistkou.

Další odpovědi
Emefej

Jak píše mosoj.

Ano, některá auta už mají přípravu na kameru. Já mám v autě kameru vestavěnou v zrcátku (přesněji v držáku zrcátka) už přímo od výrobce.

Klaproth

Taky jsem to před časem řešil. Prohlížel jsem si interiér auta a všimnul jsem si malé plastové záslepky na stropě nad čelním zrcátkem, vyloupnul jsem jí a vypadly na mě dráty. Prostuduj si pořádně své auto, třeba to tam taky máš.