flodur

Jak nejlépe vyčistit kolečka a mřížku na plynovém sporáku?

Nejlepší odpověď
verka

Jemným pískem značky Reál. Musí se to chvíli drhnout.

Další odpovědi
tojsemjá

Já používám Savo Kuchyně-nastříkáte (buď přímo na sporáku nebo si to přendáte do dřezu),necháte působit a pak to jde samo.V případě potřeby opakujte.A pokud je sporák Opravdu hodně zanesený,použijte místo hadříku nebo drátěnky nějaký starší nůž.Na Savo nedám dopustit 🙂

iceT

Pouzivam Sandex,je to na krby,sklokeramiku a pripaleniny.

pondělí

do teplé vody přidám sodu a nechám odmočit,pak jen vydřu kartáčkem

elektrikář

Pozor u nás v hotelu ta dali na noc do neředěného čistidla co jim tam nechala firma od čištění hliníkové růžice od sporáku ráno je kuchař nenašel rozpustili se mu.Dlouho jsme ho zlobili kdy bude vařit tu svou specialit. Dost dlouho trvalo Než nám z ALBY to byl výrobce poslali náhradní.