sejtanka

Jak nejlépe udělat hladkou bramborovou kaši bez použití mixéru?

Nejlepší odpověď
hanulka11

základem jsou vhodné brambory na kaši a pak v první řadě vmíchat máslo rozšťouchat a pak teprve přilévat horké mléko a pěkně vymíchávat

Další odpovědi
tom004

Jestli chcete mít úplně dokonale hladkou kaši,budete si muset koupit hotovou v prášku. Koupíte-li kvalitní výrobek,je jich dost,a dodržíte postup,není možné poznat rozdíl. Už se spletlo i pár dobrých kuchařů. Ale pro mne v kaši musí být kousky brambor,takže příprava jako Hanulka11.

franku

Nejprve se musí dobře rozmačkat na sucho a pak teprve přidat pochutiny(mlé­ko,máslo a jiné)

iceT

Normálně uvařit brambory do měkka,scedit,roz­štouchat,přidat máslo,znovu rozštouhat až se máslo ztratí a přimíchíchávat horké mléko po trochách.Čím víc je na začátku rozštoucháte,tím hladší bude výsledek.Ovšem základem jsou brambory typu C,přestože můj chlap tvrdí,že je to jedno.Není.